WORKSHOPS
Een echt zilveren sieraad maken?
Dat kan, hoor!
Je maakt tijdens een workshop van ca. 3 uur een ring of hanger.
Eventueel kan een edelsteen worden toegevoegd aan je design. Er is een ruime keus uit maten en kleuren.
De afwerking kies je zelf: hooglans, zijdeglans, hamerslag of mat en je kan het sieraad naar wens versieren met slagletters of -cijfers en andere symbolen zoals hartjes en bloemetjes.
Meld je aan voor een al geplande workshop of een privé-workshop.
Wil je niks missen over leren edelsmeden, houd dan mijn website in de gaten of volg de speciale les-accounts op Facebook of Instagram.
____
Enkele reacties van workshop-deelnemers:
- "Op initiatief van een vriendin gingen we een workshop ‘ringen maken’ doen bij Sacha Ofman. Eerlijk gezegd wist ik niet of dit wel wat voor mij zou zijn maar ik vond het ontzettend leuk om te doen! Sacha legt alles rustig uit en neemt de tijd voor iedereen. Leuk ook om te zien dat iedereen iets anders bedenkt en creëert. Het heeft me een leuke inkijk gegeven in het vak van edelsmeden en heb er ook nog eens een hele leuke zilveren ring aan overgehouden!
De verzorging was goed. Mooie ruime werkplek, koffie, thee en wat lekkers. Dat Sacha heel creatief is wist ik al.
Haar werk vind ik prachtig. Maar het geven van een workshop gaat haar ook goed af. Echt een aanrader!" - "Superleuke en gezellige workshop zilveren ring maken gedaan. Echt een aanrader!"
- "Geweldige workshop zilveren ring maken. Fijne sfeer en heldere uitleg. Ik heb genoten en kom zeker nog een keer terug!"
- " Een aanrader! Ik kan het iedereen aanbevelen. Leuke middag, heldere uitleg en met een ring naar huis. Ik zeg doen!"